• Facebook
  • Twitter
  • Youtube

Buurse.nl

  • Home
  • Nieuws
  • Buurse
    • Zorg en Welzijn
    • Sport en vrije tijd
    • De Trefkoel
    • Belangengemeenschap
    • Toerisme en Recreatie
    • Bedrijven & Verenigingen Gids
    • Oons Dörpke
  • Wonen
    • Wonen naar wens
    • Bouwen, kopen, huren
  • Agenda
  • Contact
  • Kavel-Landelijk-vrijstaand

Bouwen, kopen, huren

U bent hier: Home » Wonen in Buurse » Bouwen, kopen, huren

Nieuwbouwkavels

Een prachtige plek: De Buurser es. Een groene glooiende vlakte, omzoomd door karakteristieke houtwallen. Een populaire plek bleek dit te zijn. Alle destijds beschikbare kavels zijn nu bebouwd met fraai vrijstaande huizen en twee onder één kap woningen. De vier gebouwde geschakelde starterswoningen zijn ondertussen ook bewoond. Hat laatste bouwproject staat op de planning voor 2021. Om ook in de toekomst te kunnen bouwen in Buurse, zoekt de gemeente naar nieuwe locaties binnen de bebouwde kom. Het woonbehoefteonderzoek dat nu (november 2020) wordt gehouden, moet daaraan bijdragen.

SONY DSCbuursezuid

Koopwoningen

Naast de nieuwbouwwoningen is er ook een zeer gevarieerd aanbod van koopwoningen in Buurse. Gezinswoningen, vrijstaande woningen, twee-onder-één-kap, woonboerderijen, in de dorpskern, in het buitengebied, aan de rand van de natuur. Klik hier voor het huidige aanbod koopwoningen.

Vrij-staande-koop-woning-Buurse-Twente (1)Kavel-Landelijk-vrijstaand

Huren

Gehuurd wonen kan ook in Buurse. Woningcorporatie Domijn biedt huurwoningen aan in Buurse waaronder seniorenwoningen voorzien met alle gemakken voor de oude dag. U kunt zo in Buurse blijven of komen wonen. Daarnaast worden via particulieren divers huurwoningen aangeboden.

Meer informatie?

Meer weten over het wonen in Buurse en het aanbod? Neem gerust contact op met de werkgroep via wonen@buurse.nl. Uiteraard bent u van harte welkom om een kijkje te komen nemen in Buurse.

Wonen in Buurse in de media?

Onderdak in Buurse | Tubantia 11/10/2014

 

Email, RSS Follow
Email
Gerelateerde artikelen:
  1. Huren in Buurse

Agenda

<< jan 2021 >>
mdwdvzz
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Tags zoeken

40 jaar AED Buitenactiviteit buurse buurserbeek Buurser Volksfeest Buurtbus Buurtpreventie captain jack creatief cursus de Trefkoel dorp dorpsvergadering evenement feest foto wedstrijd Fotowedstrijd gemeente haaksbergen huis jeugd jubileum Kinderfeestje kopen kunst Maisdoolhof muziek natuur nieuwbouw noaberschap overnachten pension promotie rust SBB senioren starterswoning trefkoel Twente vakantie wandelen website werkgroepen wonen

Volg ons op Facebook

Laatste nieuws

  • SBB blikt terug en vooruit
  • Accommodatiebeheer De Trefkoel zoekt nieuwe penningmeester
  • Overdracht beheerdersfunctie De Trefkoel kan van start
  • Woonbehoefteonderzoek
  • Update Corona: Buurtbus Buurse rijdt tot 1 januari 2020 niet

Kalender

<< jan 2021 >>
mdwdvzz
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
© Copyright - Buurse.nl - Wordpress Premium Theme by Kriesi