Nieuw: pluktuin aan de Broekdijk!
Aan de Broekdijk 10 in Buurse is een kleinschalige pluktuin te vinden waar je zelf je eigen seizoensboeket kunt samenstellen....

Buurse is er klaar voor. Vanavond gaat het feestweekend van start: drie dagen lang muziek, traditie, spektakel en vooral heel veel gezelligheid.
Op de feestweide aan de Haaksbergerweg staat alles klaar voor de Buurser Volksfeesten. Vanavond, vrijdag 21 augustus, wordt het weekend afgetrapt met de Mallorca Party. Met Immer Hansi, Atemlos und Mehr en Wolfgang Saufi wordt het meteen een echt Buurser feest.
Ook zaterdag zit bomvol vertrouwde onderdelen. De dag begint met de kleurrijke optocht door het dorp. Daarna volgt het traditionele vogelschieten, waarbij wordt gestreden om de titel van koning of koningin van Buurse.
En daarna is het tijd voor misschien wel de meest verfrissende activiteit van het weekend: Met je Kater door het Water. Een mooie manier om de zaterdagmiddag door te komen.
Zaterdagavond gaat het feest verder met muziek van Drock en natuurlijk volkszanger Jannes. Voor de liefhebbers van grote machines is er bovendien volop spektakel tijdens de trekker- en truckpulling. De pk’s vliegen je om de oren.
Ook op zondag is er van alles te beleven tijdens de Zonnige Zondag. Zo komen liefhebbers van nostalgie aan hun trekken tijdens de oldtimertour en -show. Daarnaast staan onder meer de trekkertrek en de traptrekkerrace op het programma. Natuurlijk is er op het feestterrein de hele dag volop gezelligheid voor jong en oud.
Het weekend wordt zondag feestelijk afgesloten met Jackfire.
Drie dagen lang muziek, traditie, gezelligheid en spektakel. Oftewel: In Buurse gebeurt het!
Bekijk het volledige programma en alle actuele informatie op buurservolksfeest.nl.