Dien & Dieka; ‘ ’t is geneuglijk woon’n in Buurse’
Diene & Dieke van de Buurserrevue hebt ewm wat te vertel’n’
‘In Buurse kö’j geneuglijk woon’n en d’r is nog ruimte zat…… En wet ie wa dat Buurse een eig’n website hef, een facebookpagina en vanaf noe ok ’n eig’n folder….. En wil ie wa is wet’n hoe ’t in Buurse woon’n is. Wie neugt oe van harte oet om ’n maol ‘Wakker te word’n in Buurse’ en veur ‘n rondtocht deur ons prachtige dorp.
Bekiek hier ’t filmpje…
(RTV Sternet)
Nieuwe folder ‘Wonen & leven in Buurse’
Tijdens de première van de Buurserrevue hebben Diene & Dieka het eerste exemplaar van de folder ‘Wonen & Leven in Buurse’ overhandigt aan wethouder Annette Nijhuis, Peter van Vlaanderen, Edith van Spiegel en Ellen Prent. Benieuwd naar de folder? Klik hier voor de online folder of haal een exemplaar op bij Dorpswinkel Wildenborg. En ken je iemand die op zoek is naar een nieuwe woonplek, geef hem de folder ter kennismaking met Buurse.
Buurser revue
De 53e revue ’t is de tied’ speelt nog op vrijdag 11 maart, zaterdag 12 maart, donderdag 17 maart, vrijdag 18 maart (uitverkocht) en zondag 19 maart (uitverkocht). Kaarten à € 10,00 zijn verkrijgbaar bij Dorpswinkel Wildenborg, T 053 5696206.